Lipoliza Iniekcyjna Nowy Sącz, Opole

Koszt zabiegu Czas zabiegu Odstępy między zabiegami Liczba zabiegów w serii
1 ampułka od 110 zł
15 – 30 min
2 - 3 tygodnie
Od 3 do 4

Lipoliza iniekcyjna wykonywana w naszych gabinetach w Opolu i Nowym Sączu stanowi doskonałą alternatywę, dla tych osób, które z powodu nadmiaru tkanki tłuszczowej odczuwają dyskomfort, a mimo wszystko nie chcą, lub nie mogą zdecydować się na zabieg chirurgiczny, jakim jest odsysanie tłuszczu (liposukcja). Lipoliza iniekcyjna pozwala na eliminację małych i miejscowo nagromadzonych ilości tłuszczu. Stosuje się ją w celu redukcji tkanki tłuszczowej na twarzy jaki i na bardziej problematycznych obszarach ciała. Dzięki lipolizie możemy zlikwidować tłuszczyk z tak zwanego drugiego podbródka. Zabiegowi lipolizy iniekcyjnej możemy również poddać takie rejony jak: brzuch, pośladki, uda czy biodra.

Lipoliza Nowy Sącz, Opole - jak wygląda zabieg?

Preparat wstrzykiwany jest bezpośrednio do tkanki tłuszczowej, która ma zostać zredukowana. Substancja ta przenika przez błony komórkowe do wnętrza komórek tłuszczowych, a podana w większych ilościach doprowadza do rozerwania ich struktury. Po wniknięciu do komórki doprowadza do rozpadu trójglicerydów. Następnie, wraz z lipoproteidami, jest transportowana prosto do wątroby, gdzie tłuszcze są rozkładane, po czym następuje ich wydalenie z organizmu.

Liczba zabiegów koniecznych do wykonania zależna jest od grubości tkanki tłuszczowej w miejscu, z którego chcemy ją wyeliminować. Skóra po lipolizie jest jędrna i gładka, gdyż rozpad komórek gromadzących tłuszcz powoduje miejscową likwidację celullitu. Przez kilka dni w miejscach podania, może wystąpić przejściowe zaczerwienienie, obrzęk, uczucie dyskomfortu a także niewielki ból. Już godzinę po zabiegu lipolizy większość pacjentów może przystąpić do codziennej aktywności fizycznej. W celu przyspieszenia efektów kuracji zaleca się przeprowadzenie drenażu limfatycznego lub zabieg radiofrekwencji.

Przeciwwskazania

  • ciąża,
  • karmienie piersią,
  • infekcje skóry w miejscach, w których miałby zostać przeprowadzony zabieg,
  • nadmierna otyłość,
  • ciężkie choroby nerek i wątroby,
  • choroby związane z krzepliwością krwi,
  • padaczka,
  • alergia na któryś ze składników podawanych w czasie lipoterapii iniekcyjnej.