Wiecznie młodzi

Masaż świecami aromaterapeutycznymi

Koszt zabiegu Czas zabiegu
Od 80 zł
Z peelingiem od 90 zł
30 - 90 min

Masaż woskiem aromatycznej świecy to znakomity sposób na odprężenie i relaks.

Polecam przede wszystkim osobom zmęczonym, które zmagają się ze stresem i chcą zapomnieć o problemach dnia codziennego oraz pragnących poprawić kondycję własnej skóry.

Decydując się na masaż świecą nie należy obawiać się, że jest on bolesny bądź nieprzyjemny (gorący wosk ). Masaż ten wykonywany jest włącznie ciepłym olejkiem ze świec, składających się całkowicie z naturalnych wosków oraz aromatycznej mieszanki olejów eterycznych. Nie powoduje poparzeń – jest to świeca kosmetyczna, która po rozpuszczeniu przeistacza się w ciepły, aromatyczny olejek, który zostaje wmasowywany w ciało.

Zalety masażu świecą

Masaż wykonany przy użyciu aromatycznych świec ma wiele zalet. Korzyści z poddania się masażowi świecą są ogromne nie tylko dla psychiki lecz także dla skóry. Staje się ona elastyczna, miękka w dotyku, jedwabiście gładka i otulona przyjemnym aromatem. Skóra jest o wiele bardziej nawilżona, odżywiona, ukrwiona i promienista. Masaż świecą przynosi ukojenie dla suchej, pozbawionej witalności skóry. zapewnia głębokie rozluźnienie i uspokojenie poprzez likwidację napięcia w ciele. Pomaga w walce z rozstępami, cellulitem, neutralizuje wolne rodniki.

Wskazania

– zmęczenie i złe samopoczucie,
– stres,
– cellulit i rozstępy,
– skóra sucha, zmęczona i odwodniona.

Przeciwwskazania

– uczulenie na którykolwiek składnik,
– ciąża
– nadciśnienie
– miesiączka
– zły stan zdrowia ( temperatura, choroby nerek, choroby nowotworowe, silna nadczynność tarczycy)
– depilacja ciała w przeciągu ostatnich 48 h.