Powiększanie i Modelowanie Ust - Nowy Sącz

Metodą klasyczną oraz Russian lips

Koszt zabiegu Czas zabiegu
od 600 zł
30 min
Celem zabiegu powiększenia i modelowania   jest przywrócenie lub nadanie ustom objętości oraz ich głębokie nawilżenie i odmłodzenie. Jest to jeden z najbardziej popularnych i najczęściej wykonywanych na świecie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. W naszych gabinetach w Nowym Sączu i Opolu do zabiegu wykorzystujemy się kwas hialuronowy. Jest to substancja naturalnie występująca w skórze. Jest jej podstawowym składnikiem, który umożliwia utrzymanie wody w tkankach. Wstrzyknięcie kwasu hialuronowe zapewnia natychmiastowy i bardzo naturalny efekt. Usta są lepiej nawilżone, odzyskują kolor i jędrność.
W zależności od potrzeb możemy przeprowadzić:
  • Powiększenie ust
  • Korekte kształtu
  • Wzmocnić kontur
  • Wypełnić drobne zmarszczki wokół ust
  • Podnieść opadające kąciki ust 
Kwas hialuronowy jest bezpieczny i nie zawiera żadnych elementów stałych. Utrzymuje się w tkankach około 6-8 miesięcy i ulega powolnemu wchłanianiu. Usta nawet po wchłonięciu preparatu są w zdecydowanie lepszej kondycji, niż przed zabiegiem. Czas utrzymywania się efektu początkowego można przedłużyć kolejnymi wstrzyknięciami preparatu.

Przebieg zabiegu - powiększanie ust Nowy Sącz, Opole

Zabiegi powiększania lub modelowania ust wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Rezultaty zabiegu pojawiają się natychmiast. Ostateczny efekt widoczny jest, po około 2 tygodniach, kiedy kwas hialuronowy „ułoży się” w tkankach.  Do tego czasu może być niekiedy wyczuwalne niewielkie stwardnienia tkanek.
Po zabiegu może się pojawić chwilowy obrzęk utrzymujący się od 2 do 4 dni, siniaczki / krwiaczki, ustępujące w ciągu 5 – 7 dni i krótkotrwała bolesność dotykowa.
Przez 2 tygodnie należy unikać rozgrzewania i masowania.

Trwałość zabiegu powiększania ust

Efekty zabiegu najczęściej utrzymują się 6 do 8 miesięcy. Dodatkowym efektem stosowania kwasu hialuronowego jest poprawienie nawodnienia i ukrwienia warg, co powoduje poprawę ich wyglądu – sprawiają wrażenie zdrowszych.

Przeciwwskazania

  • ciąża
  • karmienie piersią
  • miejscowe problemy skórne (aktywny trądzik lub aktywna opryszczka)
  • skłonność do powstawania blizn przerostowych
  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy, czy też choroby układu immunologicznego.

Marzą Ci się piękne, nawilżone i wydatne usta? Jesteś niezadowolona z aktualnego wyglądu swoich warg, które wydają się asymetryczne lub smutne? Zlikwidowanie tego typu kompleksów możliwe jest dzięki medycynie estetycznej w gabinecie Wiecznie Młodzi w Nowym Sączu – zabieg powiększenia ust sprawi, że w atrakcyjny sposób poprawisz swój wygląd, pozostawiając jednocześnie naturalny i subtelny efekt.

Kiedy warto zdecydować się na powiększenie ust?

W gabinecie Wiecznie Młodzi zabieg powiększania ust cieszy się niezwykłą popularnością wśród kobiet bez względu na wiek lub posiadany problem. Na procedurę decydują się zarówno pacjentki o małej przestrzeni czerwieni wargowej, jak i te z wyraźnymi ustami, które marzą o ich nawilżeniu i lepszym wymodelowaniu. Oferowany zabieg powiększania ust sprawia, że uzyskują one pożądany kształt, a wargi utrzymają oczekiwane nawilżenie i jędrność. W gabinecie Wiecznie Młodzi oferujemy dwa sposoby powiększania ust: metody klasyczne lub Russian Lips. Sposoby te należą do najbardziej znanych w medycynie estetycznej, a usługi te wykonać można w obu naszych gabinetach, decydując się zarówno na powiększanie ust w Nowym Sączu, jak i na powiększanie ust w Opolu. Nasi lekarze korzystają z najnowszych rozwiązań technologicznych, zapewniających niezawodność, bezpieczeństwo i profesjonalizm przeprowadzanego zabiegu. Dzięki temu, jesteśmy pewni, że finalny efekt będzie w zupełności zgodny z oczekiwaniami, a usta wszystkich pacjentów wreszcie zyskają pełny i atrakcyjny wygląd.

Klasyczne powiększanie ust

Powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego należy do najpopularniejszych i najbardziej lubianych przez kobiety metod. Ten klasyczny zabieg wykonujemy wprowadzając do warg glikozaminoglikan, który jest substancją naturalnie występującą w ludzkim organizmie. Z wiekiem poziom tego kwasu powoli maleje, powodując tym samym brak nawilżenia i spadek poziomu jędrności skóry. Można temu zapobiec, dostarczając do organizmu dodatkową dawkę brakującego kwasu hialuronowego – dzięki temu nasze usta uzyskają nawilżenie, a tym samym zostanie im nadany atrakcyjny i pełny kształt, skutkujący efektem powiększenia ust. Lekarze w Gabinecie Wiecznie Młodzi są profesjonalistami o niezwykle dużym doświadczeniu w wykonywaniu tego zabiegu. Z niezwykłą starannością dbają oni o to, by efektem klasycznego powiększania ust zawsze był najbardziej atrakcyjny i pożądany przez pacjenta kształt i wygląd.

Powiększanie ust metodą Russian Lips

Powiększanie ust metodą Russian Lips wprowadzone zostało przez rosyjskiego doktora Garunova. W metodzie tej innowacyjne jest podejście do kierunku wprowadzania nakłuć – nie jest ono tylko równoległe do ust, ale też skośne i prostopadłe. Dzięki temu przestrzeń czerwieni wargowej zostaje równomiernie powiększona, łuk kupidyna podkreślony, a górna warga lekko wywinięta. Oferowana w gabinecie Wiecznie Młodzi w Nowym Sączu i Opolu technika Russian Lips pozwala na powiększenie ust w sposób najbardziej harmonijny, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej kontroli nad efektem końcowym. Sposób ten umożliwia uniknięcie nienaturalnie wydatnych ust – zamiast tego, korygowana jest asymetria ust, a usta zyskują subtelny i naturalnie pełny kształt. Podobnie, jak klasyczne powiększanie ust, zabieg ten również wykonywany jest w środowisku o najwyższym poziomie bezpieczeństwa i profesjonalizmu, a doświadczenie naszych lekarzy gwarantuje, że efekt będzie zdumiewający.