Wiecznie młodzi


Sprzedaż komór hiperbarycznych

Zestaw do terapii hiperbarycznej Hyper One. Wierzymy, że jest jednym z najlepszych na rynku. Naszym celem jest zapewnienie łatwości jego obsługi oraz najwyższej jakości wykonania.
Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego komory Hipermedico wyposażone są w nadmiarowe systemy bezpieczeństwa oraz najwyższej klasy komponenty.
Dołożyliśmy wszelkich starań aby korzystanie z naszego produktu było dla Ciebie w pełni bezpieczne oraz wygodne.
Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny z możliwością dojazdu do klienta.
Części zamienne i eksploatacyjne dostępne w Polskim magazynie.

Zawartość zestawu

  • Balon hiperbaryczny ( komora) o średnicy 70, 90 lub 100 cm ( w zależności od wybranego modelu) wyposażony w szereg zaworów dolotowych, spustowych i bezpieczeństwa,
  • Koncentrator tlenu 10l wytwarzający ciśnienie na poziomie 1,5 bar,
  • Szafa ciśnieniowa,
  • Stelaż metalowy,
  • W cenie także montaż zestawu oraz szkolenie. 

Są to jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie i najnowocześniejszych urządzeń, które posiadają certyfikat zgodności z Przepisami Polskimi i Normami Unii Europejskiej, dotyczących Komór do terapii tlenowej – hiperbarycznej. Osoby oddychają tam tlenem pochodzącym z koncentratora tlenu, będącego urządzeniem medycznym, posiadającym międzynarodowy atest Systemu ciekłego tlenu w urządzeniach służby zdrowia do celów tlenowych.

Sprzedaż komór hiperbarycznych

Zestaw do terapii hiperbarycznej Hyper One – wierzymy, że to właśnie on jest jednym z najlepszych na rynku. Naszym celem jest zapewnienie łatwości jego obsługi oraz najwyższej jakości wykonania. Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego komory Hipermedico wyposażone są w nadmiarowe systemy bezpieczeństwa oraz najwyższej klasy komponenty. Dołożyliśmy wszelkich starań, by zapewnić naszym klientom komfort najwyższej jakości, a korzystanie z zakupionych urządzeń było w pełni wygodne i łatwe w obsłudze. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny z możliwością dojazdu do klienta. Części zamienne i eksploatacyjne dostępne są w polskim magazynie.

Zawartość zestawu

Oferujemy sprzedaż komór hiperbarycznych Hyper One, w zestaw których wchodzi:
  • balon hiperbaryczny, czyli komora o średnicy 70, 90 lub 100 cm (w zależności od wybranego modelu), wyposażona w szereg zaworów dolotowych, spustowych i bezpieczeństwa,
  • koncentrator tlenu o pojemności 10 litrów, wytwarzający ciśnienie na poziomie 1,5 bar,
  • szafa ciśnieniowa,
  • stelaż metalowy,
  • montaż zestawu i szkolenie (w cenie!).
Są to jedne z najbardziej zaawansowanych technologicznie i najnowocześniejszych urządzeń – oferowane zestawy do terapii posiadają certyfikat zgodności z Przepisami Polskimi i Normami Unii Europejskiej, dotyczących komór do terapii tlenowej–hiperbarycznej, a koncentrator tlenu, z którego korzystają osoby w komorze, jest urządzeniem medycznym posiadającym międzynarodowy atest Systemu ciekłego tlenu w urządzeniach służby zdrowia do celów tlenowych.

Dlaczego warto wybrać komorę hiperbaryczną Hyper One?

Zestaw do terapii Hyper One to specjalistyczna szczelnie zamknięta komora hiperbaryczna, która umożliwia podanie pacjentowi zwiększonej ilości tlenu pod wysokim ciśnieniem. Dostarczenie do naczyń krwionośnych podwyższonej dawki pierwiastka ma olbrzymie znaczenie dla kondycji naszego ciała, pobudzając komórki do wzrostu i odnowy. Z powodu swoich uzdrawiających cech, działanie tlenu znajduje swoje zastosowanie w wielu schorzeniach, a tlenoterapia zyskuje coraz więcej pozytywnych opinii w środowisku medycznym. Tlenoterapia hiperbaryczna używa tlenu jako leku. Terapia tego typu charakteryzuje się niezwykle dużą skutecznością, a tlenowi przypisuje się coraz więcej mocy leczniczych, których popularność stale wzrasta, wspomagając funkcjonowanie organizmów pacjentów i zbawczo działając na proces ich zdrowienia. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów, zadbaliśmy o to, by oferowane przez nas urządzenia wykorzystywały najbardziej zaawansowane technologicznie i najnowocześniejsze rozwiązania, a oferowane przez nas komory hiperbaryczne Hipermedico wykonane zostały z najwyższej klasy komponentów oraz wyposażone były w systemy najwyższego bezpieczeństwa. Kupując u nas komorę hiperbaryczną, masz pewność, że wybrany u nas profesjonalny sprzęt będzie najlepszej jakości.