Usuwanie zmarszczek - Nowy Sącz, Opole

Koszt zabiegu Czas zabiegu
od 400 zł
30 - 60 min
Zabieg usuwania zmarszczek polega na wstrzyknięciu w głąb naskórka w miejscu potrzebującym odnowy, preparatu z kwasem hialuronowym. Kwas hialuronowy ma elastyczną, bardzo plastyczną i krystaliczną postać żelu, który uzupełnia miejsca, gdzie pojawiły się zmarszczki czy bruzdy lub brakuje objętości. Kwas hialuronowy naturalnie występuje w naszym organizmie: skórze, stawach, łzach i gałkach ocznych. Odpowiada on przede wszystkim za wiązanie wody, dzięki czemu skóra pozostaje nawilżona oraz elastyczna. Wraz z wiekiem ilość kwasu hialuronowego w organizmie maleje, dlatego skóra traci zdolność wiązania wody. Tym samym staje się ona mniej sprężysta, bardziej przesuszona i potrzebuje więcej czasu na regenerację. W ten sposób powstają zmarszczki, które bardzo często stają się jednym z głównych kompleksów i obniżają samopoczucie.

Jak wygląda zabieg usuwania zmarszczek?

W naszych gabinetach w Nowym Sączu i Opolu dbamy przede wszystkim o jakość i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Przed samym zabiegiem usuwania zmarszczek skóra pacjenta jest smarowana maścią znieczulającą. Po około 30 minutach znieczulenia, za pomocą bardzo cienkiej igły dokonuje się iniekcji kwasu hialuronowego w wybrane okolice. Sam zabieg trwa około 10-20 minut i jest jednym z najmniej inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Po zabiegu przez kilka minut może być widoczne zaczerwienienie skóry. Po zabiegu można wrócić do normalnej aktywności. Oczywiście, w pojedynczych przypadkach może pojawić się w miejscu ukłucia zasinienie.

Efekty zabiegu są widoczne od razu, a utrzymują się średnio 12 miesięcy. W tym czasie kwas hialuronowy jest rozkładany przez znajdujące się w organizmie enzymy.

usuwanie zmarszczek

Wskazania

Wskazania
 • Bruzdy nosowo-wargowe
 • Opadające rysy twarzy
 • Wąskie lub niesymetryczne usta
 • Zapadnięte policzki
 • Zmarszczki na szyi i dekolcie
 • Zmarszczki wokół ust
 • Wiotka skóra dłoni

Przeciwwskazania

Wskazania
 • Ciąża i okres karmienia piersią
 • Choroby nowotworowe
 • Miejscowe infekcje skórne
 • Niektóre choroby autoimmunologiczne
 • Niewyrównana cukrzyca
 • Tendencje do powstawania bliznowców
 • Nadwrażliwość na kwas hialuronowy
 • Zmarszczki są nieodłącznym elementem naturalnego procesu starzenia i jednocześnie jego najbardziej wyraźnym znakiem. By móc, jak najdłużej cieszyć się gładką i jędrną skórą, warto zdecydować się na zabieg usuwania zmarszczek, który realizujemy w Nowym Sączu i Opolu. Dzięki temu Twoja skóra zostanie odmłodzona i wygładzona.

  Na czym polega usuwanie zmarszczek?

  Usuwanie zmarszczek w gabinecie Wiecznie Młodzi w Nowym Sączu i Opolu polega na wypełnieniu ich kwasem hialuronowym, który naturalnie występuje w organizmie człowieka i nie wpływa inwazyjnie na jego działanie. Następnie, w skórze zachodzi pewien proces – kwas wiąże się z wodą, lekko zwiększa swoją objętość i wypełnia pustą przestrzeń, czego efektem jest usuwanie zmarszczek i uzyskanie gładkiej, nawilżonej i jędrnej skóry.

  Jak wykonuje się zabieg usuwania zmarszczek?

  Usuwanie zmarszczek jest zabiegiem przeprowadzanym w profesjonalnych gabinetach Wiecznie Młodzi – Nowy Sącz, Opole – specjalistycznie przystosowanych do przeprowadzania tego typu procedur. Po dokładnej rozmowie, przebieg zabiegu indywidualnie dostosowujemy do jasno określonych potrzeb pacjenta i jego oczekiwań, by mógł on w pełni cieszyć się wymarzonym efektem końcowym. Zabiegi oferujemy w różnych gabinetach: umożliwiamy usuwanie zmarszczek w Nowym Sączu, a także usuwanie zmarszczek w Opolu. Obie kliniki wyposażone zostały w najwyższej klasy sprzęt, wykorzystujący najnowsze rozwiązania technologiczne, które zapewniają wysoką jakość i bezpieczeństwo przeprowadzanego zabiegu. W naszych gabinetach usuwanie zmarszczek wykonywane jest przez specjalistów, którzy przez lata poszerzali swoje doświadczenie, by móc jak najlepiej wykonywać powierzone zabiegi. Dzięki temu można mieć pewność, że oddajemy się w ręce profesjonalistów o szerokiej wiedzy w dziedzinie, a finalny rezultat będzie przewyższał nasze najśmielsze oczekiwania.

  Co powoduje zmarszczki?

  Zmarszczki są efektem naturalnego starzenia skóry, wywołanym przez dwa główne procesy: miostarzenie i fotostarzenie. Pierwszy z nich związek ma z ruchami mimicznymi twarzy. Im większa ekspresja i wyraźniejsze ruchy mięśni mimicznych twarzy, tym większe szanse, że zmarszczki pojawią się wcześniej – nawet koło 25. roku życia. Fotostarzenie natomiast związane jest z promieniowaniem światła UV. Włókna kolagenowe i elastynowe wiotczeją, a wraz z wiekiem maleje zdolność do ich regeneracji. Dodatkowy wpływ na powstawanie zmarszczek ma także zmniejszony poziom wody w organizmie, związany ze starzeniem skóry. Efektem wszystkich tych procesów jest wiotczenie skóry, która staje się bardziej podatna na grawitację i przez to opada, powodując nieestetyczny efekt nierównej skóry. Najlepszym sposobem na to, by zapobiec takiego procesowi, jest wykonanie zabiegu usuwania zmarszczek w naszych gabinetach Nowym Sączu lub Opolu, który sprawi, że nasza skóra odzyska utracone nawilżenie i gładkość, uzyskując tym samym atrakcyjny i zdrowy wygląd.