Wiecznie młodzi

Lipolaser

Koszt zabiegu Czas zabiegu Częstotliwość Liczba zabiegów w serii
60 zł
30 min
2 razy w tygodniu
Od 5 do 10

LIPOLASER

Urządzenie Lipolaser jest to tzw. zimny laser, który emituje światło o długości 650 nm. Wiązka świetlna przenika głęboko w warstwy skóry i kieruje się dalej na komórki tłuszczowe, w których, pod jego wpływem, dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej. Powoduje ona rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które przekazywane są do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane czyli usuwane naturalna drogą z organizmu. Proces ten ułatwiony jest przez dodatkowe głowice stymulujące układ limfatyczny. Lipolaser generuje wiązkę lasera w postaci kolumnowej, co zwiększa kontrolę nad ilością uwolnionego tłuszczu, zwiększa efektywność zabiegu, nie stwarza zagrożenia powstania nierówności i zapobiega nadmiernemu rozluźnieniu skóry. Laser działa jedynie na komórki tłuszczowe Nie uszkadza sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. Urządzenie nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w znaczny i kontrolowany sposób ich zawartość oraz objętość. W pewien sposób, otrzymywanie efektów tego typu zabiegu można porównać z wysuszaniem winogron, które zamieniają się w rodzynki. Rezultaty zabiegu Lipolaserem, są widoczne już po pierwszym zabiegu w postaci utraty centymetrów.

Czy lipolaser to zabieg dla mnie?

Tak, tak, tak. Lipolaser to przyjaciel każdej kobiety. Nieważne, czy jesteś wysoka czy niska, szczupła czy przy kości, młoda czy w sile wieku, możesz się zmienić. Lipolaser może zmienić jeden wybrany element Twojego ciała, albo kompleksowo wszystkie.

Jak często mogę robić sobie zabiegi lipolaserem?

Maksymalnie wykonuje się dwa zabiegi tygodniowo, by organizm miał czas na pozbycie się glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych.

Ile zabiegów muszę zrobić, by uzyskać najlepsze efekty?

Zaleca się przeprowadzenie serii około 8 zabiegów (zależnie od grubości tkanki tłuszczowej).

Czego spodziewać się podczas zabiegu i jak się przygotować?

Na czas zabiegu poprosimy o zdjęcie lub uniesienie ubrań w strefach, które objęte są redukcją. Klientka leży na łóżku kosmetycznym. Po założeniu padów, przykrywamy klientkę kocem i nakładamy okulary.

Ile czasu trwa jeden zabieg?

Zabieg trwa 30 minut. Jest to dla klientki czas odpoczynku i relaksu.

Czy lipolaser jest bezpieczny dla zdrowia?

Tak! Lipolaser oddziałuje jedynie na komórki tłuszczowe, nie uszkadzając sąsiednich tkanek i naczyń krwionośnych. Lipolaser nie niszczy błony komórek tłuszczowych, a jedynie redukuje w sposób znaczny i kontrolowany ich zawartość i objętość. Efekty tego procesu można porównać do winogron, które z czasem wysuszają się zamieniając się w rodzynki.

Czy efekt zabiegu jest trwały?

Tak, jeśli tylko będziesz postępowała racjonalnie. Efekty są rewelacyjne i utrzymują się przez wiele lat. Wiadomo, że jeśli nagle przy zapotrzebowaniu na 2000 kcal dziennie, zaczniesz jeść 5000kcal tkanki tłuszczowe się odbudują.

Przeciwskazania

  • Ciąża
  • Epilepsja
  • Zioła i leki światłouczulające
  • Metalowe, silikonowe implanty bezpośrednio w miejscu zabiegu
  • Problemy dermatologiczne skóry
  • Choroby układu krążenia, np. zakrzepica
  • Choroby autoimmunologiczne