Wiecznie młodzi

Laseroterapia

Cena Czas zabiegu Odstęp między zabiegami Liczba zabiegów w serii
60 – 350 zł 20 – 30 min 4 tyg  Uzależniona od potrzeb, w pakiecie 4 + 1 gratis

Na czym polega zabieg?

Oferowane w naszym salonie laserowe usuwanie owłosienia to nowoczesna, bezinwazyjna metoda, która wykorzystuje właściwości selektywnej fototermolizy. Światło, emitowane przez głowicę lasera, przenika do skóry, gdzie jest wychwytywane przez melaninę – pigment, który nadaje włoskom kolor. Następnie dochodzi do zamiany światła w ciepło i termicznego zniszczenia cebulek włosowych. Pozwala to na trwałe usunięcie do 90% niechcianych włosków. Żadna inna metoda usuwania owłosienia nie zapewnia aż tak wysokiej skuteczności. Rewelacyjne efekty przyniesie zastosowanie serii zabiegów. Wynika to z tego, że włoski rosną w różnym tempie, a laser usuwa tylko te w fazie wzrostu.

Zalety laserowej depilacji

Tradycyjne metody usuwania owłosienia wymagają częstego powtarzania, a ich efekty są krótkotrwałe. Ponadto, nierzadko powodują nieprzyjemne podrażnienia i sprzyjają wrastaniu włosków. Przeprowadzenie zabiegu laserowego usuwania owłosienia w naszym gabinecie nie tylko pozwoli Państwu cieszyć się gładką skórą zdecydowanie dłużej, ale także uchroni przed niepożądanymi skutkami ubocznymi.
Cena Czas zabiegu Odstępy między zabiegami Liczba zabiegów w seriiI
80 – 250 10 – 60 min 4 tyg
uzależniona od potrzeb, w pakiecie 2 + 1 gratis

Na czym polega terapia naczynkowa?

Popękane naczynka, to nieestetyczny problem, który dotyka osób w każdym wieku. Najczęściej dotyczy skóry twarzy oraz nóg i nierzadko staje się źródłem kompleksów. Przeprowadzenie terapii naczynkowej przynosi rewelacyjne efekty w ujednoliceniu kolorytu skóry i pozwala na pozbycie się defektu w sposób trwały. W naszym gabinecie oferujemy Państwu laserowe zamykanie naczynek, które stanowi najskuteczniejszą metodę całkowitego usunięcia zmian chorobowych. Światło emitowane przez głowicę lasera przenika bezpośrednio do rozszerzonych naczynek, dzięki czemu nie uszkadza okolicznych tkanek. Pochłaniane jest przez hemoglobinę i zamieniane w ciepło, które obkurcza i zamyka naczynka. Terapia naczynkowa przeprowadzana w naszym gabinecie trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut, a wyposażony w system chłodzenia laser sprawia, że procedura jest komfortowa dla pacjenta. Ilość serii terapii naczynkowej zależy od rodzaju i głębokości niedoskonałości, jednak przy leczeniu drobnych zmian wystarczy już jeden zabieg. Ponadto, terapię naczynkową cechuje niska inwazyjność, dlatego już bezpośrednio po wykonanej procedurze można powrócić do codziennych aktywności.
Cena Czas zabiegu Odstępy pomiędzy zabiegami Liczba zabiegów w serii
300 zł 60 min 4 tyg 2 + 1 gratis
  Oferowany w naszym gabinecie laserowy peeling węglowy to zabieg cieszący się wysoką skutecznością w walce z niedoskonałościami, rozszerzonymi porami i przebarwieniami. Zaawansowana technologia reguluje wydzielanie sebum, zmniejsza stany zapalne oraz stymuluje proces regeneracji skóry. Pierwszą fazę peelingu węglowego stanowi dogłębny demakijaż i oczyszczenie skóry. Następnie aplikuje się preparat na bazie aktywnego węgla, który pozostawia się na 15 minut do lekkiego wyschnięcia. Kolejny krok stanowi naświetlanie twarzy impulsem lasera w trybie termicznym, dzięki czemu emulsja węglowa wnika głębiej w pory. Późniejsze zastosowanie lasera o większej energii powoduje natomiast mikroeksplozje na powierzchni skóry, które wygładzają oraz złuszczają naskórek. Peeling węglowy wykorzystuje właściwości absorpcyjne węgla, który wspaniale pochłania zanieczyszczenia oraz oczyszcza zatkane pory. Już po jednym zabiegu w naszym salonie skóra jest wyraźnie gładsza, a jej koloryt ujednolicony. W celu uzyskania pełnych efektów zaleca się jednak przeprowadzenie serii 3-6 zabiegów peelingu węglowego.
Cena Czas zabiegu Odstępy między zabiegami Liczba zabiegów w serii
100 – 250 zł od 30 min 3 – 5 tyg 4 + 1 gratis

Na czym polega zabieg fotoodmładzania?

Wraz z wiekiem ilość włókien kolagenowych w naszej skórze zmniejsza się, a warstwa lipidowa naskórka ulega osłabieniu, przez co twarz traci elastyczność i optymalny poziom nawilżenia. Destrukcyjny wpływ promieniowania słonecznego i zanieczyszczeń środowiskowych dodatkowo przyspiesza ten proces. Oferowany w naszym gabinecie zabieg fotoodmładzania pozwoli błyskawicznie odzyskać skórze sprężystość i młodzieńczy blask. Zalecany jest nie tylko w przypadku cery dojrzałej, gdyż spektakularne efekty przyniesie również u osób, które borykają się z problemem przebarwień i rozszerzonych porów. Podczas fotoodmładzania wykorzystuje się światło laserowe o niskiej gęstości, które wnika w głąb skóry, gdzie absorbowane jest przez melaninę lub hemoglobinę. Wiązka światła rozgrzewa skórę, wpływając na jej przebudowę i wytworzenie się nowych włókien kolagenowych. Zabieg trwa średnio około godziny i charakteryzuje się wysokim bezpieczeństwem. Efekt fotoodmładzania w naszym salonie stanowi wyraźnie gładsza, bardziej napięta skóra o jednolitym kolorycie. Zmarszczki ulegną spłyceniu, a pory i niedoskonałości skórne zostaną wyraźnie zmniejszone.
Cena Czas zabiegu Odstępy między zabiegami Liczba zabiegów w serii
150 – 250 zł 20 – 30 min 3 – 5 tyg 4 + 1 gratis
 

Na czym polega laserowe usuwanie trądziku?

Trądzik to jedna z najczęstszych i najbardziej uporczywych chorób dermatologicznych. Za jej rozwój odpowiada nadmierne wytwarzanie sebum w gruczołach łojowych. Zbyt duża ilość łoju w połączeniu z martwym naskórkiem przyczynia się do powstawania trudnych do wyleczenia zaskórników. Dodatkowo często dochodzi do rozwinięcia stanów zapalnych, wywołanych przez bakterie. W naszym gabinecie oferujemy laserowe usuwanie trądziku, które stanowi skuteczną alternatywę dla tradycyjnego leczenia dermatologicznego. Emitowane przez laser wiązki światła zabijają bakterie, odpowiedzialne za rozwój niedoskonałości. Laserowe usuwanie trądziku ma niewiele przeciwwskazań, więc może być stosowane u większości pacjentów. Świetnie się sprawdzi niezależnie od tego, czy choroba ma podłoże bakteryjne, hormonalne czy powstała na skutek niewłaściwej pielęgnacji. Laserowe usuwanie trądziku nie tylko likwiduje istniejące już zmiany, ale także zapobiega powstawaniu nowych. Ponadto, redukuje blizny, pobudza tkanki skóry do regeneracji i normalizuje pracę gruczołów łojowych. Już po jednym zabiegu laserowego usuwania trądziku w naszym salonie skóra będzie wyraźnie gładsza, jej koloryt ulegnie poprawie, a niedoskonałości zostaną zredukowane.
Cena Czas zabiegu Odstępy między zabiegami Liczba zabiegów w serii
100 – 250 zł 20 – 30 min 3 – 4 tyg 4 + 1 gratis
 

Na czym polega zabieg laserowego usuwania blizn, plam i przebarwień?

Blizny i przebarwienia stanowią częsty defekt kosmetyczny, który dla niektórych staje się źródłem kompleksów. Przyczyny ich powstawania są różne, może spowodować je nadmierne promieniowanie słoneczne i problemy hormonalne, ale częstość ich występowania wzrasta również z wiekiem. W ujednoliceniu kolorytu skóry wyraźnie pomoże oferowany w naszym gabinecie zabieg laserowego usuwania blizn, plam i przebarwień. Uprzednio oczyszczoną skórę naświetla się za pomocą głowicy lasera. Mikrowiązki światła zostają wchłaniane przez melaninę – związek, odpowiedzialny za powstawanie przebarwień. Zmiany barwnikowe ulegają przegrzaniu, co w konsekwencji prowadzi do ich zniszczenia. Już następnego dnia po przeprowadzeniu zabiegu laserowego usuwania blizn, plam i przebarwień dochodzi do złuszczenia naskórka, które trwa przez około 2 tygodnie. W tym czasie w miejscu przebarwień powstaje nowa, zdrowa tkanka. Laserowe usuwanie blizn, plam i przebarwień w naszym salonie charakteryzuje się wysokim bezpieczeństwem i komfortem dla pacjenta. Już po jednej serii można zaobserwować znaczną różnicę w wyglądzie skóry, ale by uzyskać pełny efekt, zalecane jest przeprowadzenie około 3-5 zabiegów.
Cena Czas zabiegu Odstępy między zabiegami Liczba zabiegów w serii
od 60 zł 20 – 30 min 3 – 4 tyg uzależniona od potrzeb, w pakiecie 3 + 1 gratis
 

Usuwanie makijażu permanentnego i tatuaży za pomocą lasera

Zdarza się, że bez zastanowienia decydujemy się na zrobienie makijażu permanentnego lub tatuażu, czego po czasie żałujemy. Nierzadko również, mimo że skrupulatnie przemyśleliśmy decyzje, to efekty zdobień nie spełniają naszych oczekiwań. Na szczęście, usunięcie niechcianych malunków umożliwia nam laserowe usuwanie makijażu permanentnego i tatuaży. Laser emituje dużą dawkę energii za pomocą krótkich impulsów. Pod wpływem tej energii dochodzi do rozproszenia pigmentu osadzonego w skórze. Wiązka światła przez niego emitowana wnika w głąb skóry i powoduje rozbicie barwnika na mniejsze cząsteczki, a następnie jego resztki są stopniowo usuwane z organizmu. Procedura jest całkowicie bezpieczna, laser działa tylko na barwnik, nie powodując uszkodzenia innych tkanek. Ilość sesji laserowego usuwania makijażu permanentnego i tatuaży dobiera się indywidualnie, w zależności od koloru i wielkości zdobień, a także rodzaju użytego barwnika. Od razu po zabiegu rozpoczyna się proces intensywnej regeneracji skóry. Jeśli chcesz skutecznie usunąć niechciany pigment ze skóry, to zachęcamy do skorzystania z oferowanego w naszym gabinecie laserowego usuwania makijażu permanentnego i tatuaży.